BRUTO, spol. s r.o.

BRUTO, spol. s r.o.

Sme slovenský výrobca váh a vážiacich systémov. Vyrábame váhy na mieru a ponúkame širokú paletu váh sériovej produkcie od renomovaných výrobcov.


Ako nás kontaktovať?

Adresa

BRUTO, spol. s r.o.
Nová Trnavská 913
926 01, Sereď
IČO: 314 400 61

O nás

Firma BRUTO, spol. s.r.o. pôsobí na trhu výrobcov váh už od roku 1993. Naša firma sa zaoberá vývojom, výrobou a servisom váh všetkých typov a to najmä : cestných mostových váh plošinových a paletových váh závesných žeriavových váh renováciou mechanických váh na hybridné, alebo plne digitálne návrh a výroba dávkovacích systémov a váh pre miešarne Do roku 2009 sme realizovali viac ako 300 váhových aplikácií v Slovenskej a Českej republike.  Spoločnosť BRUTO má zavedený, udržovaný a využívaný interný systém kvality. Náš tím V našom tíme dvadsiatich kmeňových zamestnancov vám vieme poskytnúť služby v oblasti poradenstva pri výbere vhodného vážiaceho systému, ktorý vám následne vyrobíme na mieru podľa vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je poskytovanie záručného aj pozáručného servisu na všetky naše výrobky. Ďalšie informácie o nás Sme registrovaný výrobca váh v zmysle zákona č.142/2000 Z.z. – rozhodnutím ÚNMS SR č.:R/I-086/2002. Naša firma je členom Cechu a Únie výrobcov váh SR, asociácie európskych výrobcov vážiacej techniky C.E.C.I.P.

Sortiment

Vyrábame a ponúkame váhy :

 • mostové váhy cestné - sú určené pre váženie nákladných vozidiel, kamiónov, poľnohospodárskych strojov.
 • plošinové váhy - majú všestranné využitie pre váženie materiálu, či nákladu akékohokoľvek typu, ktorý je možné umiestniť na plošinu. Plošinové váhy môžu byť vyhotovené ako : 
 • obchodné plošinové váhy - určené pre obchodné váženie (uskutočnuje sa ciachovanie)
 • technologické plošinové váhy – určené pre kontrolné váženie (uskutočňuje sa kalibrácia)
 • paletové váhy - sú určené pre statické váženie bremien, ktoré sú uložené na EURO paletách alebo na paletách iných rozmerov.
 • kolesové váhy - sú určené pre statické váženie hmotnosti jednotlivých kolies vozidla a prepravovaného nákladu postupným prejazdom cez vážiacu plošinu
 • obchodné váhy do predajní - ú použiteľné pri vážení v obchodnom styku. Ak potrebujete váhu do predajne, na pult, všade tam, kde sa na základe zistenej hmotnosti určuje cena,
 • dobytčie váhy - Váhy pre dobytok sú určené pre váženie zvierat.
 • dávkovacie váhy a systémy - sú určené pre váženie sypkých, alebo tekutých materiálov. Paleta ponúkaných výrobkov zahŕňa jednoduché systémy pre dávkovanie jedného komponentu a končí u zložitejších systémov pre dávkovanie až 30 komponentov.
 • závesné váhy žeriavové - určená pre široké použitie určená pre informatívne váženie do 300 kg, alebo do 500 kg s dielikom 0,1kg. Váha sa uplatní v skladoch, pre váženie balíkov, je vhodné aj pre polovníkov na váženie zveri. K závesnej váhe je tiež infa diaľkové ovládanie pre ešte ľahšiu ovládateľnosť. 
 • váhy pre big-bag plniace váhy - uľahčujú a automatizujú proces plnenia BIG BAG-ov. Big Bag je uchytený na hrdlo plniacej linky a uložený na palete, ktorá je umiestnená na váhe. Ďalej je proces váženia BIG BAG-ov zautomatizovaný podľa nastavenia obsluhy. 
 • vážiaci softvér - hodný na evidenciu vážení, skladových zásob, partnerov, materiálu. Program Váženie ponúkame v niekoľkých verziách - lokálna, alebo sieťová verzia a manuálna, alebo automatická verzia

 

Kvalita

Záruka kvality

BRUTO, spol.s r.o. je registrovaný výrobca váh v zmysle zákona č.142/2000 Z.z. – rozhodnutím ÚNMS SR č.:R/I-086/2002.

Naša firma je členom Cechu a Únie výrobcov váh SR, asociácie európskych výrobcov vážiacej techniky C.E.C.I.P

 

Všetky váhy sa vyrábajú podľa požiadaviek zákazníka tak, aby spĺňali požadované vlastnosti.