M A P E I SK, s.r.o.

M A P E I SK, s.r.o.

Sanácie, prísady do betónu, zatepľovací systém, lepiace a tesniace tmely, ochranné a dekoratívne nátery


Ako nás kontaktovať?

Adresa

M A P E I SK, s.r.o.
Nádražná 39
900 28, Ivanka pri Dunaji
IČO: 35804131

Kontakt

Telefón: +421 2 4020 4511,
Mobil: +421 918 242 217
Fax: +421 2 2091 0846
E-mail: office@mapei.sk
Web: www.mapei.sk

Sociálne siete:  

O nás

Spoločnosť MAPEI bola založená v roku 1937 v Miláne. Z rodinnej firmy sa v priebehu desaťročí stal jeden z najväčších výrobcov stavebnej chémie a najväčší svetový výrobca lepidiel. V súčasnosti operuje v 63 pobočkách a 57 výrobných halách na 5 kontinentoch a v 26 krajinách sveta. Na slovenskom trhu od roku 2001 úspešne pôsobí spoločnosť MAPEI SK, s.r.o. MAPEI kladie veľký význam na kvalitu a výskum. Až 5% každoročného obratu investuje do výskumu a vývoja kvalitných a ekologicky prijateľných výrobkov. Do jej portfólia patria produkty pre hydroizolácie, sanácie, zatepľovací systém, prísady do betónu a mált, produkty pre tunely a podzemné konštrukcie a ďalšie. Zákazníkom je k dispozícii technický a poradenský servis, ktorého rady oceňujú nielen odborníci z oblasti stavebníckeho priemyslu. 

Sortiment

Výrobky MAPEI, lepidlá a chemické produkty pre stavebníctvo, prinášajú do stavebných konštrukcií nielen spoľahlivú technickú funkciu, ale prispievajú aj ku kvalite života každého, kto si značku MAPEI vyberie. Zlepšujú estetický dojem stavby a ochranu životného prostredia. Výrobky MAPEI sú všade: v našich domovoch, v betónových pilieroch, alebo sú použité pri rekonštrukcii historických budov, vo výstužiach, ktoré sú často skryté pred našimi zrakmi, ale napriek tomu sú neoddeliteľné od prvkov, ktoré spájajú svojou priľnavou silou. 

Spoľahlivosť a stálosť, široká škála vlastností a farieb predstavujú možný zdroj pomoci a inšpirácie pre projektantov a architektov v snahe vytvoriť čo najatraktívnejšie a bezpečnejšie konštrukcie. 

Zákaznícky servis je nepochybne jedným z kľúčov k úspechu firmy MAPEI. Zákazník je naozaj na prvom mieste v zozname priorít spoločnosti. Technický servis neponúka iba kvalifikované rady cez telefón, ale tiež zaisťuje odborné konzultácie a merania konkrétnych technických záležitostí na mieste stavby. Laboratórny výskum MAPEI často prebieha na základe podnetov od technických poradcov, ktorí zhromažďujú požiadavky a dotazy od zákazníkov firmy MAPEI.