Prefabetón - Diviaky

Prefabetón - Diviaky

Výroba betónu, doprava betónových zmesí,  výroba širokej škály typizovaných betónových prefabrikátov podľa požiadaviek zákazníka aj  výroba atypických betónových výrobkov, predaj a doprava piesku, štrku prírodného kameniva, betonárska oceľ, stavebniny.

 

Sme dodávateľom cestných panelov a betónových žľabov pre uloženie káblov pri výstavbe nového závodu Jaguar Land Rover Nitra.

 

 25 ROKOV NA TRHU


Ako nás kontaktovať?

Adresa

Prefabetón - Diviaky
1. mája 33
039 01, Turčianske Teplice /Diviaky/
IČO: 17965420

Kontakt

Telefón: +421 43 492 00 30,
Mobil: +421 903 511 869
E-mail: info@prefabeton.sk
Web: www.prefabeton.sk

Sociálne siete:  

O nás

Firma Prefabetón - Diviaky vznikla v roku 1991 privatizáciou prevádzky Diviaky bývalého štátneho podniku Prefa Martin. Počas tejto relatívne krátkej doby existencie firmy sme sa z výrobne regionálneho významu vypracovali na firmu s celoslovenskou pôsobnosťou a naše výrobky je možné vidieť na rôznych miestach Slovenska. Prefabetón - Diviaky je tradičným slovenským výrobcom širokej škály produktov z betónu. Našim zákazníkom a obchodným partnerom ponúkame dlhoročné skúsenosti, kvalitu produktov i materiálov, spoľahlivé služby a poradenstvo v oblasti betonárskych prác , stavebných materiálov a  výroby produktov z betónu.

 

Nami ponúkaný sortiment obsahuje rôzne betónové prefabrikáty, panely, cestné panely, vodomerné šachty, betónové skruže, regulačné a úložné žľaby, betónové dlažby, betónové pätky, ploty a ďalšie produkty z betónu.

 

Zaoberáme sa aj produkciou betónových výrobkov na zákazku podľa špecifických požiadaviek našich zákazníkov.  V prípade záujmu o kalkuláciu k zákazkovej výrobe nás kontaktujte cez formulár pre kalkuláciu ktorý nájdete na nasledujúcom odkaze KALKULÁCIA

 

Ponúkame tiež veľkokapacitnú výrobu betónu, dopravu i aplikáciu betónu za pomoci špeciálnej techniky.

 

Okrem toho sa zaoberáme aj predajom renomovaných stavebných systémov TERMALICA, predaj komínových systémov CIKO,  komínov a tehiel BAKONYTHERM, farby – laky – omietky COLORLAK, lineárne kanalizácie Bielbet.

Sortiment

Betónové žľaby
Betónové skruže
Betónové šachty
Betónové dlažby
Betónové pätky
Betónové panely
Betónové obrubníky a krajnice
Betónové ploty
Betónové striešky
Zákazkoví výrobky
Regulácia potokov - žľaby, priepusť
Šalovacie a murovacie tvárnice
Svahové tvárnice, schody
Záhradné kvetináče
Palisády
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                 

 

Doprava a mechanizácia

Firma Prefabetón-Diviaky zabezpečuje pre svojich klientov dopravu výrobkov a materiálov prostredníctvom vlastného autoparku , prípadne kamiónovú dopravu cez vyťažovacie strediská. 

AUTOPARK 

www.prefabeton.sk/doprava-autopark

 

Certifikáty