PROGRESS GROUP Representation in Czech and Slovak Republic

PROGRESS GROUP Representation in Czech and Slovak Republic


Popredný dodávateľ technológií na výrobu prefabrikovaných betónových prvkov.

Stroje a zariadenia pre prefa prevádzky a armovne.


Ako nás kontaktovať?

Adresa

PROGRESS GROUP Representation in Czech and Slovak Republic
Envelopa Office Center, tř.Kosmonautů 1221/2a
779 00, Olomouc
IČO: IT01148850215

O nás

Firma PROGRESS GROUP poskytuje kompletné riešenie pre výrobcov betónových prefabrikátov a dodávateľov oceľových výstuží (armovne). Dodávané stroje a výrobné linky sú určené na výrobu prefabrikovaných stenových dielcov, stropných panelov, predpätých dutinových panelov a ďalších konštrukčných prefabrikátov. Dodávame tiež kompletné technologické linky pre armovne.

PROGRESS GROUP sa skladá z 5 strojárskych spoločností EBAWE Anlagentechnik, Progress Maschinen & Automation, Tecnocom, Echo Precast Engineering, UltraSpan Technologies a ďalej z výrobcu prefabrikátov PROGRESS a dodávateľa softvéru Progress Software Development.

Vďaka širokému portfóliu celej skupiny firiem a cenným synergiám ponúka PROGRESS GROUP zákazníkom ako dodávateľ vždy kompletné riešenie „na kľúč“.

Sortiment

Karuselové linky uľahčujú automatizovanú prepravu paliet z jedného pracoviska na druhé. Pomocou rôznych strojov sa stenové a podlahové prvky vyrábajú v niekoľkých jednotlivých operáciách. Moderné zokruhované systémy výrazne zvýšia rýchlosť výroby a ušetria náklady nielen na zamestnancov. Štandardizované postupy taktiež zaisťujú trvalo vysokú kvalitu konečného výrobku.
 
Automatizované komplexné riešenia na výrobu betonárskej výstuže na mieru.
 
Stroje a zariadenia pre stacionárnu výrobu umožnia dosiahnutie extrémnej flexibility aj na veľmi obmedzených výrobných plochách, znižujú náklady na údržbu a uľahčujú obsluhu a celý proces výroby prefabrikátov.
Stacionárna výroba sa vykonáva s nasledujúcimi typmi debnenia: pevné a sklopné stoly, vertikálne batériové formy, formy pre nosníky, stĺpy, prievlaky, stropné dosky (aj predpäté), formy pre 3D prvky.
 
Stroje a zariadenia na výrobu prvkov z predpätého betónu teda stavebnú technológiu, ktorá rieši problém nízkej pevnosti betónu v ťahu.
 
Kompletný dodávateľ s celkovým softvérovým riešením na prípravu práce, výrobu a analýzu procesov.

Na koho sa obrátiť

Zástupca pre Česko a Slovensko
Jan Ledvinka
Mobil: +420 777 777 757
Oblastný manažér predaja
Konrad Hübner
Mobile: +49 151 163 345 66

Ďalšie adresy

Zastoupení v ČR a SK:

PROGRESS GROUP Representation in Czech and Slovak republic
Envelopa Office Center, tř.Kosmonautů 1221/2a
779 00 Olomouc
IČO: IT01148850215
 

Sídlo firmy:

PROGRESS GROUP Headquarters
Julius-Durst-Straße 100
I-39042 Brixen (BZ) – Italy


Zaradenie do kategórií