TEBAU, spol. s r.o.

TEBAU, spol. s r.o.
TEBAU, spol. s r.o ponúka najširší sortiment debnení a lešení od firmy Hünnebeck. Súčasťou služieb je bezplatný návrh nasadenia, zaučenie pracovníkov, odborná pomoc počas realizácie, prípadne montáž a demontáž lešenia. Každý výrobok je možné prenajať, neskôr zakúpiť so zápočtom zaplateného prenájmu, prípadne navrhnúť individuálny spôsob financovania. Okrem toho ponúkame rozsiahly sortiment spotrebného materiálu.

Ako nás kontaktovať?

Adresa

TEBAU, spol. s r.o.
Bojnická 18/C
831 04, Bratislava
IČO: 313 71 337

Otváracia doba

Administratíva 

Pondelok - piatok  07:00 - 16:30 hod.

 

Sklad 

Pondelok - piatok  07:00 - 15:30 hod. 

O nás

Spoločnosť TEBAU, spol. s r.o. vznikla 15.12.1993 so zameraním na predaj nových technológiií v stavebníctve. Cieľom bolo prinášať zahraničné novinky a snažiť sa o ich výrobu na území Slovenskej republiky z dôvodu zníženia ceny. Ako prvá spoločnosť priniesla na slovenský trh tieto novinky: papierové debnenie kruhových stĺpov, vylamovací stavebný dielec slovenskej výroby, najširší sortiment dištančných podložiek pre výstuž, lešenárske puzdro a podobne. V roku 1994 boli otvorené kancelárske priestory na Drieňovej ulici 34 v Bratislave a začali sme s predajom vibračnej techniky od firmy Lievers. Zároveň zahájil činnosť predajno-prenájomný sklad na Bojnickej 18. Od roku 1995 ponúkame aj debnenia a lešenia od firmy Hünnebeck. Od roku 2005 bola otvorená prevádzka v Sučanoch a od roku 2006 v Košiciach vrátane predajno-prenájomných skladov. Počet zamestnancov sa z jedného v roku 1994 rozrástol na súčasných tridsať. TEBAU, spol. s r.o. ponúka najširší sortiment debnení a lešení od firmy Hünnebeck. Súčasťou služieb je bezplatný návrh nasadenia, zaučenie pracovníkov, odborná pomoc počas realizácie, prípadne montáž a demontáž lešenia. Každý výrobok je možné najskôr prenajať, neskôr zakúpiť so zápočtom zaplateného prenájmu, prípadne navrhnúť individuálny spôsob financovania. Okrem toho ponúkame rozsiahly sortiment spotrebného materiálu určeného pre monolitické betóny ako napríklad:
 • papierové debnenie kruhových stĺpov firmy MONOTUB
 • dištančné podložky pre výstuž a debnenie
 • vylamovacie stavebné dielce
 • ISOPRO a ISOMUR - prvky na prerušenie tepelných mostov
 • ISOSCHALL- prvky na tlmenie kročajového hluku
 • šmykové tŕne
 • tesnenia pracovných a dilatačných škár
 • Ďalej ponúkame vibračnú a hladiacu techniku na spracovanie betónu od firmy Lievers. Samozrejmosťou u všetkých strojov je záručný a po záručný servis. www.tebau.sk/firma/tebau-v-mediach/

  Sortiment


  Firma TEBAU, spol. s r.o. ponúka tento sortiment:


  - debnenie a lešenie firmy Hünnebeck

  - papierové debnenie kruhových stĺpov firmy Nevoga  

  - vibračnú a hladiacu techniku na spracovanie betónu od firmy Lievers

  - prerušenie tepelných mostov ISOPRO

  - vylamovacie stavebné dielce, oceľové dištančné prvky

  - plastové a betónové dištančné prvky

  - tesnenia pracovných škár Illichman

  - spojovací materiál pre debnenie, príslušenstvo

  - šmykové tŕne a lišty

   

  Zákazníkom  tiež poskytujeme nasledovné služby:

     

  Plánovanie na mieru

  poskytujeme zákazníkom pomoc v procese projektu.  Pomôžeme optimalizovať harmonogram nasadenia debnenia a lešenia.

  Pomocou plánovacieho softvéru H-CAD vyhotoví kladačské plány, určí presné množstvo materiálu. Okrem toho poskytne kvalifikovaného ko-ordinátora debnenia a lešenia. V rámci projektu statiky odporučí spotrebný materiál a špeciálne statické komponenty. Na navrhovanie tepelno-izolačných prvkov používa TEBAU softvér IsoproDesign (izopro dizajn), ktorý aj poskytuje na požiadanie.

    

  Doprava až na stavbu

  zabezpečujeme dopravu materiálu na stavbu. Ak ide o menšie stavby, v priebehu jedného dňa, pri veľkých projektoch do jedného týždňa. V centrálnych skladoch sa tovar naloží a vyexpeduje na požadované miesto bezpečne a načas.

   

  Čistenie a údržba

  Používané debnenie a lešenie TEBAU čistí profesionálne a ekologicky. V prípade potreby sa opravia alebo vymenia poškodené súčasti, čím sa životnosť systémov predĺži.

   

  Semináre a školenie

  Pre svojich zákazníkov TEBAU pripravuje semináre, teoretické a praktické školenia, určené pre projektových manažérov, obchodníkov, majstrov a študentov.

   

  Prenájom a servis

  TEBAU dodáva aj vibračnú, hladiacu a hutniacu techniku na liate betóny. Každý výrobok je možné prenajať, zakúpiť so zápočtom zaplateného prenájmu, alebo navrhnúť individuálny spôsob financovania. Na všetky zakúpené stroje poskytuje TEBAU záručný a pozáručný servis. V rámci záručnej doby zákazník neplatí za prenájom náhradného zariadenia.

   

  Komplexné služby a predaj pod jednou strechou

  Kvalifikovaní pracovníci firmy TEBAU poskytujú zákazníkom komplexné služby bez ohľadu na to, či ide o veľký projekt alebo rodinný dom, o malú či veľkú firmu. TEBAU vybaví každého zákazníka rýchlo a komplexne na svojich troch prevádzkach – v BratislaveSučanoch a Košiciach. Poradiť, navrhnúť a poskytnúť všetok materiál, to je krédom firmy TEBAU – všetko pod jednou strechou !  

   

  Doprava a mechanizácia

  Tovar dovážame, pri menšom množstve posielame prepravnou službou.

   


  Kvalita

  Certifikáty

  Na koho sa obrátiť

  Obchodný zástupca pre západné Slovensko
  Martin Sokol
  +421 903 722 916
  Obchodný zástupca pre stredné Slovensko
  Ing. Pavol Hudák
  +421 903 465 312
  Obchodný zástupca pre východné Slovensko
  Bc. Martin Kotoč
  +421 903 479 121

  Ďalšie adresy

  Pobočka TEBAU, spol. s r.o. - Sučany Hradiská 36 038 52 Sučany Vedúci pobočky Ing. Pavol Hudák Mobil: +421 903 465 312, tel: +421 43 4293275 e-mail: pavol.hudak@tebau.sk Pobočka TEBAU, spol. s r.o. - Košice Magnezitárská 5 040 01 Košice Vedúci pobočky Bc. Martin Kotoč Mobil: +421 903 479 121, tel: +421 55 4665604 e-mail: martin.kotoc@tebau.sk

  Zaradenie do kategórií